Fussunk együtt!

Fussunk együtt!

Az egészséges életmód jegyében kilencedik alkalommal szerveztük meg a gyermekeket, családokat és lakótelepi lakosokat megmozgató hagyományos sportos rendezvényünket. A teljes útlezárást igénylő rendőri felvezetéssel történő futás dr. Huszár Máté és Dániel Zoltán alpolgármester urak, valamint Telek András sokszoros szenior magyar bajnok felvezetésével történt.
Zöld Óvoda Regionális Roadshow

Zöld Óvoda Regionális Roadshow

A Zöld Óvoda és Ökoiskola programok kiszélesítése elnevezésű projekt keretében az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet felkérésére Örökös Zöld Óvoda címmel rendelkező óvodánk Zöld Óvoda Regionális Roadshow-t rendezett 2016. május 11-én a Bükki Nemzeti Park Igazgatóság Baglyaskő-vár Természetvédelmi Látogatóközpontjában.
Indul az iskolabusz

Indul az iskolabusz

Intézményünkben hét kisgyermek köszönt el az óvodától. Közös játékkal, vidáman köszöntek el társaiktól és a felnőttektől, hogy az iskolabuszra felszállva búcsút intsenek az óvodának.
Apák napját ünnepeltünk

Apák napját ünnepeltünk

Az Édesapák ünnepét idén rendhagyó módon ünnepeltük közös játékos délutánunkon. A köszöntő ünnepi vers után jó hangulatú barkácsolás következett. Az elkészült járműveket, terepasztal kellékeit haza is vihették. A közös munkát a szeretet és az együttlét öröme hatotta át.

Kedves Szülők!

A koronavírus terjedése okán kihirdetett veszélyhelyzet miatt a 2020/2021-es nevelési évre történő óvodai beiratkozással összefüggésben az alábbiakról tájékoztatom Önöket

1. Tekintsék meg a https://kir.hu/korzet honlapon, hogy melyik a lakóhelyük szerinti körzetes óvoda.
  2. A lakóhely szerinti kötelező felvételt biztosító óvoda 2020. április 21-ig hivatalból felveszi a körzetébe tartozó azon gyermeket, akivel kapcsolatosan nem érkezett jelzés arról, hogy más óvoda felvette. A beiratkozáshoz szükséges iratok bemutatására a gyermek első óvodai nevelési napján kerül majd sor. Ha tehát a szülő olyan óvodába szándékozik beíratni a gyermekét, amely egyébként is a kötelező óvodai felvételt biztosítja a számára, akkor az adatok egyeztetése céljából szíveskedjen az alábbi nyomtatványt kitöltve az óvoda e-mail címére 2020. április 15. 18 óráig eljuttatni!
  3. Ha a szülő nem a kötelező felvételt biztosító óvodába szeretné gyermekét beíratni, akkor ezt a szándékát – a körzetes óvoda nevének és címének megjelölésével – elektronikus úton, telefonon vagy – különösen indokolt esetben – személyesen jelezze az általa választott óvoda vezetőjének 2020. április 15-ig.

Amennyiben a kért nyomtatványt a fenti határidőre nem sikerül eljuttatni az óvodába, kérem, hogy telefonon vagy e-mailben vegyék fel a kapcsolatot az óvodával, és tájékoztassák a szülői szándékról, hogy a körzetes óvodába kívánják beíratni gyermeküket.

BEIRATKOZÁS NYOMTATVÁNY

Salgótarjáni Összevont Óvoda és Bölcsőde e-mail címe:
beiratkozas@stovodak.hu

Előre is köszönjük segítségüket és együttműködésüket!
Üdvözlettel: Andóné Angyal Mária